Alemdağ Hurdacı Hurda Alanlar

Alemdağ hurdacı Çekmeköy’de hurdacı dükkanı ile hizmet vermektedir. İstanbul’da en güncel hurda fiyatları ile hurda satışları yapmak istiyorsanız hurdacı firması ile iletişime geçebilirsiniz. Avrupa Yakası Hurdacı firması hurda alımlarında en yüksek hurda fiyatlarını teklif ederek hurda alımları gerçekleştirir. Her türlü hurdanın geri dönüşüm hizmetini veren hurdacı firması mal, kağıt ve karton hurdaların tamamını almaktadır. 

Alemdağ hurdacı

Alemdağ hurdacı

Adrese gelerek toptan hurda alımı yapabilen hurdacı firması toplu hurda alımlarında daha yüksek hurda fiyat teklifleri sunar. Elektronik hurdalar da dahil olmak üzere bilgisayar ve LCD televizyon hurdaları alınır. Eski kasalı bilgisayar hurdaları ve tüplü monitör hurdaların alımlarını gerçekleştiriyoruz. Az miktarlarda olan elektronik hurdaları için dahi sizlerin verdiği adrese gelerek hurda alımları yapabiliriz. 

Hurda karşılığında bina yıkım hizmeti sunan Alemdağ hurdacı firması hurda karşılığında yıkımı yapılacak olan binanızı yıkar. Bina yıkımı ile elde edilecek olan tüm hurdalar ayıklanır. Ayıklanan hurdalar arasında bakır hurdası, çelik hurdalar, demir hurdalar, alüminyum hurdalar ve diğer plastik, kağıt hurdaları yer alabilir.

Alemdağ Hurdacı En Yakın Hurdacı Merkezi

Alemdağ da hurdalık dükkanı ile en yakın hurdacı hizmeti sunuyoruz. En yakın hurdacı elinizde bulunan kağıt veya karton hurda miktarına bakmadan İstanbul da en güncel hurda fiyatları ile alım yapabilir. Uzak noktalarda olan hurdacılar ise sizlere daha düşük fiyat teklifleri sunabilirler. Az miktarda olan hurdaları dahi adrese gelerek alımlarını yapıyoruz.

Kablo hurdası miktarını hiç önemsemeden adresten alabiliriz. Bakır veya alüminyum kablo hurdaları soymadan satış yapılan hurdacı firması sizleri iş yükünden kurtarabilir. Sizlerin kar oranınızda bir değişiklik olmadan hurda bakır kablo satışları yapabilirsiniz.

Demir Hurdası Alan Yerler 

Hurda demir hayatımızda her noktada karşımıza çıkar. Demir hangi formda olursa olsun hurdacı tarafından toplanır. Evlerden ve fabrikalardan demir hurdası alan hurdacı fabrikalarda atık demir hurdası toplar. Evlerden ise kullanılmaz duruma gelen hurdaların alımlarını yapar. 

Demir direk ve demir boru hurdaları inşaat alanlarından elde edilir. Demir direk ve boru hurdalar inşaat biriminde satılabilecek hurdalardır. Hurda boru alan ve satışı yapan hurdacı ikinci el fiyatları ile hurda alımları yapabilir. 

Alüminyum Hurdası Geri Dönüşüm

Alüminyum hurdası alımı yapılan hurdalar arasında 2. sırada yer alır. Esnek özelliği sayesinde fabrikalarda form vermesi kolay olan bu ürün atık olarak önemli miktarlarda atılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Teklif Al