Acıbadem Hurdacı Kurumsal Hurdacı Firması

Acıbadem hurdacı Acıbadem ve tüm çevre bölgelerinde hurdacılık hizmetleri vermektedir. İstanbul güncel hurda fiyatları ile satış yapmak istiyorsanız Avrupa Yakası Hurdacı telefon numaraları ile bizimle iletişime geçmeniz yeterli olur. En yakın hurdacı olarak bölgede hizmetlerimize hız kesmeden devam ediyoruz. Bölgede bulunan hurdacı merkezimiz ile çok kısa sürelerde Acıbadem de hurda alabilme kabiliyetine sahibiz. Metal hurdalar ve diğer tüm hurdalar tarafımızca toplanmaktadır.

Acıbadem hurdacı kurumsal hurdacı firması.

Acıbadem hurdacı kurumsal hurdacı firması.

Hurdacı olarak bölgede çok farklı şekilde hurdacılık hizmetleri sunuyoruz. Öncelikle metal hurdaları almaktayız. Metal hurdalardan olan demir hurdası, bakır hurdası, alüminyum hurdası, sarı hurdası, kurşun hurdası ve galvaniz hurdası gibi hurdaların alımları yüksek hurda fiyatları ile yapılmaktadır. Toptan metal hurdası alımlarında ise daha yüksek hurda fiyatları teklif edilmektedir. Kağıt, karton ve kitap gibi hurdaların da geri dönüşüm hizmetleri hurdacı firması tarafından sağlanmaktadır.

Acıbadem Hurdacı Telefon Numarası

Acıbadem hurdalık telefon numarası 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Dilediğiniz saatte bizimle iletişime geçerek hurda satışı yapılması mümkündür. Eğer yüksek hurda fiyatları ile satış yapmak istiyorsanız Acıbadem geri dönüşüm firması ile iletişime geçmeniz yeterli olur. 

En yakın hurdacı olmamız sayesinde eğer işiniz acele ve kısa sürede elinizde bulunan hurdaları para ile değerlendirmeniz gerekiyorsa hurdacı sizler çok kısa sürelerde hizmet sunar. Burada bulunan hurdalık sayesinde 5-10 dakika gibi sürelerde adrese gelerek hurda alımlarını yerinde ve peşin olarak yapabilir. 

Bakır Hurdası Alan Yerler Acıbadem

Bakır hurdaları alan hurdacı uzun yıllardır Acıbadem de tüm bakır hurdaların alımlarını yapabilir. İstanbul güncel bakır hurdası fiyatları ile hurda alımları yapılmaktadır. Bakır hurdası satışı toptan olarak yapılırsa hurdacı %10 oranında teklifte artışa gidebilir. Çok az miktarlarda olan yani kilo düzeyinde olan bakır hurdaları da dahil adrese gelerek bakır hurdaları alabiliriz.

Bakır hurdalar çeşitli formalarda bulunmaktadır. Bakır hurdası hangi formda bulunursa bulunsun hurdacı yerinden ve peşin olarak bakır hurdaların tamamını alabilir.

  • Bakır kablo alan hurdacı
  • Bakır levha alan hurdacı
  • Lama bakır hurdası
  • Tombak bakır hurdası
  •  Bobin bakır hurdası

Hurdacı Hizmetleri

Hurdacı hizmetlerinden birisi hurda karşılığında bina yıkım hizmetidir. Acıbadem de çok sayıda binanın hurda karşılığında yıkım hizmetini yaptık. Yıkım sonucu ortaya çıkan hurdaların tamamı Avrupa Yakası Hurdacı tarafından bölgeden toplanmaktadır. Yıkım sırasında firmamız sizlere iş güvenliği garantisi sunmaktadır. Temiz çalışan firmamız çevre ve doğaya herhangim bir zarar vermemektedir.

Çelik kapı hurdaları, demir korkuluk hurdaları, yangın merdiveni hurdası ve diğer ev atık hurdaları bina yıkıları sonucunda elde edilebilir. Hurdacı da bu hurdaların tamamını alır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Teklif Al